Wychowawcy klas w liceum w roku szkolnym 2020/2021
Liceum czteroletnie (po szkole podstawowej)

  • I ABCD – p. Dagmara Karoń

  • II A – p. Joanna Kępa

  • II B – p. Anna Łyczko

  • II CD – p. Krzysztof Ułamek


Liceum trzyletnie (po gimnazjum)

  • II AD – p. Anna Nita

  • II B – p. Ewa Szczepanik

  • III ACD – p. Aleksandra Nowicka

  • III B– p. Barbara Nalewajka


Przydział nauczycieli do klas w liceum w roku szkolnym 2020/2021

klasa I ABCD

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Dagmara Karoń
Religia ks. Norbert Tomczyk
Język polski Dagmara Karoń I BCD/ Justyna Niska I A
Język angielski Aleksandra Nowicka/ Joanna Kępa
Język niemiecki Barbara Nalewajka
Język francuski Małgorzata Szeląg
Historia Joanna Będkowska
WDŻR Robert Jaczyński
Wiedza o społeczeństwie Joanna Będkowska
Edukacja dla bezpieczeństwa Janusz Frej
Geografia Andrzej Murawski
Biologia Renata Stencel
Chemia Anna Łyczko
Fizyka Krzysztof Ułamek
Matematyka Ewa Szczepanik /Anna Nita
Informatyka Krzysztof Ułamek
Muzyka Izabela Witek
Wychowanie fizyczne A.Weran/ P. Ruszel/Marcin Nikonowicz/

Marek Ciuk

klasa II A P

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Joanna Kępa
WDŻR Robert Jaczyński
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Dagmara Karoń
Język angielski Aleksandra Nowicka / Joanna Kępa/ Luiza Haładus
Język niemiecki Barbara Borzuchowska–Stępień / Barbara Nalewajka
Język francuski Małgorzata Szeląg
Podstawy języka łacińskiego Barbara Nalewajka
Podstawy przedsiębiorczości Barbara Borzuchowska–Stępień
Historia Joanna Będkowska
Wiedza o społeczeństwie Joanna Będkowska
Biologia Renata Stencel
Chemia Anna Łyczko
Fizyka Krzysztof Ułamek
Matematyka Anna Nita
Informatyka Krzysztof Ułamek
Geografia Andrzej  Murawski
Wychowanie fizyczne Anna Weran / Marek Ciuk / Marcin Nikonowicz / Piotr Ruszel

klasa II B P

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Anna Łyczko
WDŻR Robert Jaczyński
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Justyna Niska
Język angielski Aleksandra Nowicka / Joanna Kępa/Luiza Haładus
Język niemiecki Barbara Borzuchowska – Stępień/ Barbara Nalewajka
Język francuski Małgorzata Szeląg
Podstawy języka łacińskiego Barbara Nalewajka
Podstawy przedsiębiorczości Barbara Borzuchowska – Stępień
Historia Joanna Będkowska
Wiedza o społeczeństwie Joanna Będkowska
Biologia Renata Stencel
Chemia Anna Łyczko
Fizyka Krzysztof Ułamek
Matematyka Ewa Szczepanik/ Anna Nita
Informatyka Krzysztof Ułamek
Geografia Andrzej Murawski
Wychowanie fizyczne Anna Weran/Marek Ciuk/Marcin Nikonowicz/Piotr Ruszel

klasa II CD P

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Krzysztof Ułamek
WDŻR Robert Jaczyński
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Justyna Niska
Język angielski Aleksandra Nowicka / Joanna Kępa/ Luiza Haładus
Język niemiecki Barbara Borzuchowska – Stępień/ Barbara Nalewajka
Język francuski Małgorzata Szeląg
Podstawy przedsiębiorczości Barbara Borzuchowska – Stępień
Historia Joanna Będkowska
Wiedza o społeczeństwie Joanna Będkowska
Biologia Renata Stencel
Chemia Anna Łyczko
Fizyka Krzysztof Ułamek
Matematyka Anna Nita /Ewa Szczepanik
Informatyka Krzysztof Ułamek
Geografia Andrzej Murawski
Wychowanie fizyczne Anna Weran/Marek Ciuk/Marcin Nikonowicz/

Piotr Ruszel

klasa II AD G

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Anna Nita
WDŻR Robert Jaczyński
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Dagmara Karoń II A G/ Leszek Szeląg II D G
Język angielski Aleksandra Nowicka/ Joanna Kępa/ Luiza Haładus
Język niemiecki Barbara Borzuchowska – Stępień/

Barbara Nalewajka

Język francuski Małgorzata Szeląg
Podstawy języka łacińskiego Barbara Nalewajka II A G
Historia Joanna Będkowska II A G
Wiedza o społeczeństwie Joanna Będkowska II A G
Historia i społeczeństwo Justyna Zawadzka II D G
Przyroda Renata Stencel/ Anna Łyczko
Podstawy historii sztuki Dorota Berezińska II A G
Fizyka Krzysztof Ułamek II D G
Matematyka Anna Nita
Informatyka Krzysztof Ułamek II D G
Laboratorium mat.-fiz. Krzysztof Ułamek II D
Wychowanie fizyczne Anna Weran/Marek Ciuk/

Marcin Nikonowicz/Piotr Ruszel

klasa II B G

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Ewa Szczepanik
WDŻR Robert Jaczyński
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Justyna Niska
Język angielski Aleksandra Nowicka / Joanna Kępa/

Luiza Haładus

Język niemiecki Barbara Borzuchowska – Stępień/

Barbara Nalewajka

Język francuski Małgorzata Szeląg
Podstawy języka łacińskiego Barbara Nalewajka
Historia i społeczeństwo Justyna Zawadzka
Astronomia Krzysztof Ułamek
Laboratorium biol.-chem. Renata Stencel/ Anna Łyczko
Biologia Renata Stencel
Chemia Anna Łyczko
Fizyka Krzysztof Ułamek
Matematyka Ewa Szczepanik / Anna Nita
Wychowanie fizyczne Anna Weran/Marek Ciuk/

Marcin Nikonowicz/Piotr Ruszel

klasa III ACD

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Aleksandra Nowicka
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Justyna Niska III A/ Leszek Szeląg III CD
Język angielski Aleksandra Nowicka / Joanna Kępa/ Luiza Haładus
Język niemiecki Barbara Borzuchowska – Stępień/

Barbara Nalewajka

Język francuski Małgorzata Szeląg
Historia Joanna Będkowska III A
Wiedza o społeczeństwie Joanna Będkowska III A
Historia i społeczeństwo Justyna Zawadzka III CD
Przyroda Andrzej Murawski III A/ Krzysztof Ułamek III A
Fizyka Krzysztof Ułamek  III D
Matematyka Ewa Szczepanik
Informatyka Krzysztof Ułamek  III D
Geografia Andrzej Murawski III C
Wychowanie fizyczne Anna Weran/Marek Ciuk/

Marcin Nikonowicz/Piotr Ruszel

klasa III B

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Wychowawca Barbara Nalewajka
Religia Ks. Norbert Tomczyk
Język polski Dagmara Karoń
Język angielski Aleksandra Nowicka / Joanna Kępa/

Luiza Haładus

Język niemiecki Barbara Borzuchowska – Stępień/

Barbara Nalewajka

Język francuski Małgorzata Szeląg
Historia i społeczeństwo Justyna Zawadzka
Biologia Renata Stencel
Chemia Anna Łyczko
Fizyka Krzysztof Ułamek
Matematyka Anna Nita/ Ewa Szczepanik
Wychowanie fizyczne Anna Weran/Marek Ciuk/Marcin Nikonowicz/

Piotr Ruszel