Z okazji Święta Edukacji Narodowej pięcioro nauczycieli naszej szkoły otrzymało Złote Tarcze Jubileuszowe SPSK. Za służbę na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, wieloletnią pracę dydaktyczno – wychowawczą oraz troskę o integralny rozwój wychowanków, za podejmowanie wielu działań na rzecz rozwoju Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego SPSK im. Matki Bożej Jasnogórskiej i Katolickiego Gimnazjum SPSK zostali nagrodzeni: pani profesor Justyna Niska, pani profesor Joanna Będkowska, pani profesor Ewa Szczepanik, pani profesor Barbara Nalewajka i pan profesor Leszek Szeląg. Wyróżnienia wręczyła pani Maria Chodkiewicz, prezes SPSK i wiceprezes SPSK pan Zbigniew Zastawny.

Gratulujemy nagrodzonym nauczycielom!

Naomiast w przededniu Święta Edukacji Narodowej, w trakcie uroczystej Mszy Świętej, uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i stali się pełnoprawnymi członkami naszej wspólnoty. Mszy Świętej przewodniczył ksiądz biskup Andrzej Przybylski. Po mszy przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia. Na uroczystości gościliśmy też prezes SPSK, panią Marię Chodkiewicz i pana wiceprezesa Zbigniewa Zastawnego.

 

Więcej fotografii w galerii…