18 maja w Muzeum Monet i Medali odbyła się uroczysta gala III edycji wojewódzkiego konkursu o św. Janie Pawle II. W tym konkursie pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły Mateusz Dawid, a Klara Kościuch otrzymała wyróżnienie. Na wystawę pokonkursową zostało wybranych aż sześć prac naszych uczniów. Były to prace Mateusza Dawida, Klary Kościuch, Michaliny Pundyk, Kacpra Soboniaka, Zuzanny Migoń, Alicji Nowak- Mścichowskiej. Gościem specjalnym gali był Arturo Mari – fotograf Ojca Świętego, który bardzo ciekawie opowiadał o pracy z Janem Pawłem II oraz o wielu pięknych chwilach, które razem przeżyli. Gość gali chętnie odpowiadał na zadawane pytania, a na koniec pogratulował laureatom wiedzy i talentu. Na koniec uroczystości zostały wręczone nagrody i podziękowania.

Bardzo gorąco gratulujemy Mateuszowi i Klarze zajęcia wysokich miejsc i życzymy dalszych sukcesów.