W ostatnim tygodniu przed adwentem w naszej szkole tak jak i w wielu miastach w Polsce została zorganizowana zabawa andrzejkowa.

My jak zwykle bawiliśmy się na dyskotece. Ilość uczestników przeszłą nasze oczekiwania, a było ich ponad 70, co świadczy o autentycznej integracji szkolnej społeczności. Wszyscy cudownie się bawili. Była okazja do tańców, rozmów, a także do lepszego poznania się nawzajem.

Kieruję podziękowania dla kolegów, którzy przygotowali muzykę, przy której cała sala tańczyła (łącznie z nauczycielami). Pochwały należą się także tym, którzy zajęli się sprzedażą napojów (prezent od p.A.Ziółka) i pysznych ciast, upieczonych przez naszych uczniów i z pewnością ich mamy. Dziękuję przede wszystkim opiekunom, bez których dyskoteka nie mogłaby się odbyć.

Podsumowując, tegoroczna Dyskoteka Andrzejkowa była jedną z najliczniejszych i najbardziej roztańczonych na jakich byłem. Sądząc po zdartych gardłach i uśmiechach na twarzach wszyscy świetnie się bawili i na pewno miło spędzili ten czas. Liczę na powtórkę wspólnej zabawy, może już w karnawale, który już tuż tuż.

PS Wspaniałą inicjatywę wykazali uczniowie 1 KLO organizując świecące bransoletki.

Relacja i fotografie: Szymon Ziółek (kl. I KLO)

Więcej fotografii w galerii…